Reference

„Komponovaný pořad bubenického souboru Wildsticks mě příjemně potěšil bezprostředním přístupem ke studentům. Nápad propojit hudbu jako nástroj komunikace se zamyšlením nad komunikací mezi lidmi považuji za velmi šťastný. Zážitek byl o to silnější, že byly použity především rytmické nástroje. Sami studenti nejvíce ocenili to, že byli do pořadu aktivně zapojováni a že nešlo o pouhé „one man show“ moderátora.“

–  Olga Thamová, Gymnázium J.V. Jirsíka České Budějovice

Jejich bubenická show uchvátila naprosto všechny diváky bez rozdílu věku.Hudbu doprovázel perfektní výklad moderátora a tato hudební produkce byla krásným příkladem toho, jak by měl vypadat výchovný koncert.

–   Mgr. Hana Bolková, ZŠ Strakonice

Bubenický soubor Wild sticks (volně přeloženo divoké paličky) vydatně podporovaný českokrumlovskou základní uměleckou školou začíná sbírat vavříny úspěchů po celé republice. Úderem páteční čtrnácté hodiny zahájil, jak jinak, než svými údery do bubnů, také letošní Slavnosti pětilisté růže.Zakladatelem a duší souboru je Zdeněk Koubek, který soubor představil.
zbytek článku

–   Českokrumlovský deník

Mnozí přišli a nevěděli co je čeká. A nebyl nikdo, kdo by během představení odešel.
Prostě Wildsticks zaujal návštěvníky od 6 do 60 let.

– Čestmír Palán, ředitel Městského kulturního střediska Slavonice

Velkolepé antré připravili historickému průvodu o letošním ročníku Slavností Kaše v Horažďovicích Wildsticks, kdy za hromového bubnování vjel průvod do centra města. Produkce, které následovaly nenechaly nikoho v klidu. Naprosto dokonalé, dynamické a dech beroucí vystoupení z nějž vyzařuje radost nejen z hudby, ale i ze života. Je krásné dělat radost druhým, kluci jste vážně dobří!

–       Markéta Bučoková, odbor kultury Horažďovice

…Na bicí jsou schopní zahrát snad všechny rytmy od samby, přes popové hity, jazz až po americký marsch. Mají své vlastní skladby, ale hrají také Michaela Jacksona, Jamiroqai, Blue Bossa, Autumn Leaves či Safri Duo…..zbytek článku

-Romana Kostohryzová, Český Rozhlas, program Domino

– Českokrumlovský deník, 28.3.2015

imagesstažený soubor